Zima utekla snad rychleji než voda, a i když letos nepřinesla příliš kalamitních stavů ani metry sněhu, na stavech domů se přesto mrazy, sníh a nepřízeň počasí podpesaly. A to jak na jejich zevnějšku, tak i na interiérech, kde se chodí v botách a roznáší se vlhkost a špína. Proto je nejvyšší čas dostat vaši nemovitost zase do kondice.

Možná se vám zdá, že váš dům je stále v pořádku a nic mu neschází. Ale to je jen váš dojem. Každá nemovitost potřebuje na jaře provést údržbu – a to ať už jde o chatu, chalupu, vilu nebo panelový dům. A pokud na to sami nestačíte nebo se vám do toho nechce, stačí povolat si na pomoc profesionály ze společnosti Facility Special Services®, kteří to všechno zařídí za vás – a vy si tím ušetříte čas i peníze.

Údržba prostor

Nezáleží vůbec na tom, co konkrétně potřebujete. V Facility Special Services® pracují samí profesionálové a firma se zaměřuje na kompletní údržbu nemovitostí. V nabídce jejích služeb tak naleznete čištění prostor i čištění povrchů, běžné úklidové práce, údržby chodníků a schodišť, nabídku renovací a nebo také výškové práce. Není tak problém objednat si ochranné nátěry či renovaci fasád, práci na střechách či opravu a čištění okapů. Nic není problém a vše se dá snadno a rychle zařídit. Stačí jen zavolat – profíci z Facility Special Services® za vámi přijedou kdykoliv a kamkoliv.

V jarním hávu

Stejně jako každá hospodyňka na jaře myje okna a provádí generální úklid své domácnosti, i majitelé budov by se měli zaměřit na to, aby jejich nemovitost krásně ladila s kvetoucími stromy a nebyla ostudou celého okolí. Většinou přitom stačí nepatrný zásah a vyčištění toho, co je zrovna třeba. A během několika hodin, maximálně dní, je váš dům oblečen v nádherném jarním hávu a zase září čistotou a novotou. A když si to budete přát, nemusí rozhodně jít o jednorázovou službu – Facility Special Services® se o vaši nemovitost může od této chvíle starat už pravidelně.