Údržba povrchů a nemovitostí

Potřebujete zajistit profesionální údržbu nemovitostí, správu nemovitostí, servis nemovitostí, havarijní služby, non-stop servis nemovitostí a prostor, výškové práce, práce ve výškách, renovace prostor a povrchů, čištění prostor, čištění povrchů a podlah, čištění koberců, čištění sedaček a čalouněného nábytku, úklidové práce a pravidelný úklid prostor a nemovitostí či majetkové servisní služby či VIP servis speciálních služeb? V tomto případě je Vám naše firma Facility Special Services® krátkodobě i dlouhodobě připravena zajistit vše potřebné dle Vašeho přání a požadovaného rozsahu služeb.

Naše firma je připravena nabídnout a zajistit veškerý servis spojený s údržbou budov, domů, bytů, nebytových prostor a přilehlého okolí. Naším cílem je zajistit Vám VIP servis služeb a spokojené bydlení či chod Vaší firmy a tak můžete starosti s údržbou Vaší nemovitosti profesionálům z oboru.

Pro bližší informace o našich službách nás kontaktujte telefonicky či kontaktním formulářem. V případě Vašeho zájmu můžete navštívit naší fotogalerii či videogalerii a prohlédněte si ukázky našich realizací.

Pro bližší informace o našich službách nás kontaktujte telefonicky či kontaktním formulářem. V případě Vašeho zájmu můžete navštívit naší fotogalerii či videogalerii a prohlédněte si ukázky našich realizací.

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Vedení společnosti Facility Special Services®