Postarat se o svou nemovitost, všechno zařídit a zajistit, o všem vědět, nic nezanedbat a vše dělat podle platných zákonů a vyhlášek a ke spokojenosti veškerých obyvatel – to je ve zkratce údržba nemovitostí. Jenže je to už na první pohled spousta práce, kterou není možné za běžných podmínek zvládat.

Možná máte rodinný dům, kancelářskou budovu nebo vlastníte bytový dům – a říkáte si, že to sice nezvládáte na sto procent, ale přece jen to ujde. Ale opravdu vám stojí zato pořád se honit, něco shánět, s někým se dohadovat, smlouvat a starat se o vše? Pak nevíte, kde vám hlava stojí, zanedbáváte rodinu a doplácíte na to i ve svém zaměstnání. A i jestli máte k ruce správní firmu, nemusí být vše, jak má – protože někteří lidé na vás zkrátka chtějí jen vydělat, aniž by odváděli odpovídající a vámi požadované výkony. Je tu ale jedna šance – společnost Facility Special Services® nabízí všem majitelům nemovitostí profesionální systém údržby, se kterým prostě musíte být spokojeni.

Vše na jednom místě

Hlavní výhodou, kterou Facility Special Services® nabízí svým klientům, je komplexní péče. Což znamená, že se postarají o vše. Potřebujete zajistit úklid společných prostor? Není problém. Potřebujete opravit střechu nebo fasádu? Není problém. Hledáte nejlevnější a zároveň nejkvalitnější firmu, která zajistí vybudování a správu výtahů v domě? Není problém. Zkrátka ať už se rozhodnete pro cokoliv, stačí jen kontaktovat pracovníky této firmy, sdělit jim svá přání a oni už vše zařídí za vás – vyberou, zajistí, pohlídají. A že by vás vyšlo levněji udělat si to sami? A víte, kolik si ušetříte času, nervů a starostí, když vše svěříte profesionálům? Právě proto už má Facility Special Services® tolik klientů – a všichni jsou nadmíru spokojeni, protože se vlastně nemusejí o nic starat.

Kdykoliv a kdekoliv

Dalším pozitivem této firmy je, že vám vyjde vstříc kdykoliv a kdekoliv. Ať už potřebujete pomoct v jakékoliv oblasti, o víkendu nebo třeba v noci, ať jde o zdánlivou banalitu nebo velkou havárii v domě. Tihle profesionálové to vše okamžitě vyřeší.