Jsou už vaše podlahy poškrábané, ošoupané a prošlapané, ztratily dávný lesk a dělají vaší domácnosti jen ostudu? Nemusíte věšet hlavu a půjčovat si desetitisíce korun na pořízení si úplně nových krytin – pomůžeme vám vrátit vašim podlahám jejich krásu.

Čištění podlah se vám může zdát jako hračka. Ovšem po pár letech už na to vaše síly zřejmě stačit nebudou. A proto je tu naše společnost Facility Special Services®, která vám nabízí nejen běžné čištění třeba i keramických podlah, ale i impregnaci a renovaci podlah. A to vše rychle, spolehlivě a v nejvyšší kvalitě.

Špičkové metody

Ať bydlíte kdekoliv, stačí jen kontaktovat naši společnost a do 48 hodin jsme u vás. Nezáleží na tom, zda potřebujete vyčistit dřevěné, laminátové, mramorové nebokeramické podlahy. A nebo jestli už je pro ně jedinou nadějí jejich renovace. Na vše jsme připraveni. Máme k dispozici kvalitní a prověřené čisticí stroje a přípravky, naši pracovníci jsou odborně proškoleni a mají léta praxe. Využíváme například revoluční čistící a renovační přístroje, jejichž kotouče jsou vyrobené z miliard mikroskopických částeček diamantů – a vaši podlahu tak nejen vyčistí, ale i vyleští. A to bez použití chemikálií! Rázem tak bude jako nová.

Pomůžeme kdekoliv

Pokud oslovíte naši společnost Facility Special Services®, nemusíte se už o nic starat. Vše si přivezeme a  zařídíme – a je nám jedno, jestli si nás zavoláte do své domácnosti, kanceláře nebo do skladu. Přizpůsobíme se vašim požadavkům i potřebám samotného místa. Předem s vámi probereme, co vše budeme dělat a jak. Nabídneme vám nejen opravu a vyčištění, ale i navoskování a impregnaci podlah. A díky tomu si vaše podlahy zachovají dokonalý vzhled i po další léta. Než abyste se spravováním, leštěním a drhnutím dřeli sami, raději si zavolejte profesionály – ušetříte tím nejen čas, ale i peníze. Za to vám ručíme.