Při pořízení nového koberce je každý nadšený, jak je krásný, měkký, rozzáří byt a celkově dodá domácnosti nádech pohody a klidu. Jenže jak čas plyne, každý koberec se postupně znečišťuje, šedne a ztrácí své pestré barvy. Vysávání nepomůže. Po čase je třeba sáhnout po čištění koberců, aby byly zase jako nové.

Můžete vysávat obden, ale původní krásu tím koberům nevrátíte. A i když si půjčíte nějaký stroj na vyčištění koberce, nikdy to nebude úplně ono. A navíc jde o pracnou činnost, která vám zabere spoustu času a bude vás stát i dost peněz. Vhodným řešením je najmout si pro čištění koberců specializovanou firmu, která už ví, jak na to, používá ty nejmodernější a prověřené technologie a svou práci odvede na jedničku. A to zvlášť pokud jde o drahé, třeba perské koberce, které by mohl neprofesionál poškodit.

Do 48 hodin

Společnost Facility Special Services® působí po celé České republice a své služby nabízí v různých regionech. Stačí ji kontaktovat a její proškolení a zkušení zaměstnanci do 48 hodin dorazí a vrhnou se do práce. Nezáleží na tom, jestli je třeba odstranit skvrny nebohloubkově vyčistit koberce. Díky metodě HYLA | Vax Professional™ dokáží pracovníci firmy hloubkově odprašnit koberce a zbavit je tak i roztočů, alergenů či plísní. Prachové a jiné částice přitom neunikají do místnosti – tam proudí jen čistý vzduch a všechny nečistoty se udržují ve speciálních vysavačích.

Impregnace i aroma

Společnost se nespecializuje jen na základní čištění různých typů koberců. Součástí služeb je i šamponování koberců, odstraňování chlupů a také odstranění pachů a dodání svěží vůně pomocí aromat. A s tím poté souvisí i impregnace. Vše je brzy hotovo a do dvou hodin po vyčištění jsou koberce nejen krásné a voňavé, ale i suché. A všechny používané přípravky jsou přitom bezpečné a neohrozí ani astmatiky.